Wydział Zamiejscowy w Warszawie Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu  został powołany uchwałą Senatu Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu nr 101/2016/2017 z dnia 22 lutego 2017 roku  w sprawie: utworzenia Wydziału Zamiejscowego w Warszawie jako jednostki organizacyjnej Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu.

Zgodnie z decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 21 września 2017 roku Wydział Zamiejscowy w Warszawie uzyskał uprawnienia do prowadzenia studiów I stopnia o profilu praktycznym na kierunku Zarządzanie.

O UCZELNI

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu to nowoczesna uczelnia, która powstała w 2004 roku. W wyniku dynamicznego rozwoju Uczelnia może poszczycić się dziesięcioma kierunkami studiów. Uczelnia kształci kilka tysięcy studentów na studiach I i II stopnia oraz studiach podyplomowych. Zajęcia odbywają się w formie studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Uczelnia cieszy się wyjątkową popularnością wśród młodzieży. Wysokie notowania naszej Uczelni są rezultatem zatrudnienia wybitnych nauczycieli akademickich oraz specjalistów w zakresie zajęć praktycznych, a także indywidualnego podejścia do studenta.

Program kształcenia realizowany jest przy pomocy nowoczesnego wyposażenia znajdującego się zarówno w salach dydaktycznych, pracowniach oraz laboratoriach.

Uczelnia jest również przyjazna studentom, który chcą rozwijać swoje pasje sportowe. Między innymi dlatego powstał  Uczelniany ośrodek sportowy w Kwiejcach, w którym studenci mogą doskonalić  swoją sprawność  fizyczną i sportową. Uczelnia może pochwalić się prężnie działającym Akademickim Związkiem Sportowym, w ramach którego studenci uprawiają dyscypliny sportowe, takie jak: piłka nożna, kolarstwo, koszykówka,  trójbój siłowy ,judo i karate, wioślarstwo i kajakarstwo oraz siatkówka.