Archiwum kategorii: aktualności

Pedagogika – studia I stopnia

Pedagogika studia I stopnia – decyzja

Szanowni Państwo,

bardzo miło jest nam poinformować, że Wydział Nauk Społecznych z Filią w Warszawie Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu, decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 maja 2018 roku, uzyskał uprawnienia do prowadzenia studiów pierwszego stopnia o profilu praktycznym na kierunku PEDAGOGIKA.

 

decyzja pedagogika

Pedagogika o profilu praktycznym

Szanowni Państwo,
bardzo miło jest nam poinformować, że Prezydium Państwowej Komisji Akredytacyjnej pozytywnie zaopiniowało wniosek Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu o nadanie Wydziałowi Zamiejscowemu w Warszawie uprawnień do prowadzenia studiów pierwszego stopnia na kierunku Pedagogika o profilu praktycznym.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Wczesne wspomaganie rozwoju

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że od marca 2018 roku uruchamiamy pierwszą edycją studiów podyplomowych na kierunku Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka.
Studia skierowane są do osób pracujących z dziećmi, w tym pedagogów, pedagogów specjalnych, psychologów, nauczycieli, wychowawców, logopedów, którzy zainteresowani są pracą w zespołach wspomagających rozwój  małego dziecka oraz posiadają przygotowanie pedagogiczne.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce OFERTA/STUDIA PODYPLOMOWE/WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU.

 

Integracja sensoryczna

Miło nam poinformować, że od marca 2018 roku uruchamiamy pierwszą edycją studiów podyplomowych na kierunku Integracja sensoryczna.
Studia skierowane są do osób pracujących z dziećmi w tym pedagogów, psychologów, nauczycieli, wychowawców, logopedów, rehabilitantów, fizjoterapeutów, którzy chcieliby poszerzyć swoje kwalifikacje z zakresu diagnozy i terapii osób z deficytami integracji sensorycznej.
Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce OFERTA/STUDIA PODYPLOMOWE/INTEGRACJA SENSORYCZNA.

Pedagogika – studia I stopnia

Miło nam poinformować, że w dniu 4 stycznia 2018 roku został złożony wniosek do MNiSW w sprawie nadania Wydziałowi Zamiejscowemu w Warszawie WSPiA im. Mieszka I w Poznaniu uprawnień do prowadzenia studiów I stopnia o profilu praktycznym na kierunku Pedagogika.

Zarządzanie – studia I stopnia

Bardzo miło jest nam poinformować, że Wydział Zamiejscowy w Warszawie Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu, decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 21 września 2017 roku, uzyskał uprawnienia do prowadzenia studiów pierwszego stopnia o profilu praktycznym na kierunku ZARZĄDZANIE.