Studia magisterskie nawet w 2,5 roku 

Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

Zdobądź dyplom magistra pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej nawet w 2,5 roku w PAM przenosząc, dzięki indywidualnej organizacji studiów, swoje dotychczasowe osiągnięcia na studiach licencjackich lub magisterskich.

Skorzystaj z wyjątkowej promocji: tylko 600zł czesnego dla absolwentów ANSM i PAM i tylko 700 zł dla kandydatów z innych uczelni.  

Ukończyłeś studia licencjackie lub magisterskie i posiadasz przygotowanie psychologiczno-pedagogiczne oraz dydaktyczne do pracy w szkole? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje dotyczące możliwości podjęcia pracy na stanowisku nauczyciela, wychowawcy w przedszkolu lub klasach 1-3 szkoły podstawowej? Akademia Nauk Stosowanych im. Księcia Mieszka I w Poznaniu oferuje nowoczesne 2,5 letnie studia magisterskie na kierunku Pedagogika – wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Zwiększ swój potencjał zawodowy i zdobądź dodatkowe uprawnienia do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i uczniami klas 1-3 szkoły podstawowej. Zapisz się na studia! Oferujemy 2,5 letnie studia magisterskie, które pozwolą Ci zdobyć umiejętności praktyczne tak cenione na obecnym rynku pracy.

Wybierając 2,5 letnie studia magisterskie na kierunku Pedagogia przedszkolna i wczesnoszkolna:

zdobędziesz umiejętności praktyczne przydatne w pracy z dziećmi wzbogacone o wiedzę merytoryczną, która pozwoli Ci lepiej zrozumieć pedagogiczne i dydaktyczne aspekty pracy z dzieckiem młodszym, uzyskasz uprawnienia, które pozwolą Ci podjąć pracę zarówno w placówkach publicznych jak i niepublicznych, poznasz najnowsze metody i techniki dydaktyczne, dzięki którym staniesz się jeszcze lepszym nauczycielem – pedagogiem.

Program studiów został opracowany tak, aby spełniał kryteria MNiSW, a także Ministerstwa Edukacji Narodowej, a jednocześnie był ukierunkowany na rozwój umiejętności praktycznych.

 

Dokumenty rekrutacyjne są dostępne do pobrania w zakładce REKRUTACJA

Szczegółowych informacji udziela nasz Dział Rekrutacji

ul. Poznańska 6/8 pok. 12
00-680 Warszawa
tel. 22 622-01-90 tel. 516-088-042,
mail: rekrutacja@waw.ansm.pl

Zapraszamy do kontaktu!